Očekujemo Vaš poziv

Ukoliko ste zainteresovani za poslovnu saradnju možete stupiti u kontakt sa nama putem telefona, interneta ili lično.

Generalni direktor

Milenko Večić
E-mail: milenko@agroprom.rs
Skype: milenko.agroprom

Finansije

Vesna Skenderović
Mobilni: + 381 24 476 6787
E-mail: finansije@agroprom.rs

Direktor

Nada Ugren Katić
Mobilni: + 381 62 232 945
E-mail: nadaugren@agroprom.rs

Tehnički direktor

Niki Lacko
Mobilni: + 381 62 232 749
E-mail: niki@agroprom.rs

Kontakti za prodaju

Jovana Matković
Menadžer prodaje
Mobilni: + 381 62 242 624
E-mail: jovana@agroprom.rs
Skype: jovana.agroprom

Aleksandar Opalić
Komercijalista
Mobilni: + 381 62 232 171
E-mail: aleksandar@agroprom.rs
Skype: aleksandar.agroprom

Kontakti za nabavku

Zoran Kundačina
Terenski komercijalista
Mobilni: + 381 62 232 449
E-mail: zoran@agroprom.rs

Špedicija

E-mail: info@agroprom.rs
E-mail: export@agroprom.rs

        

Stipan Sarić
Šef Hladnjače
Mobilni: + 381 62 232 277
E-mail: hladnjaca@agroprom.rs